Tranquil pro klidný spánek, Complexamin na posílení imunity a Ixoderm Vetri na odstranění klíšťat pejsků

Dopřejte svému čtyřnohému miláčkovi plnohodnotný život

Jaký pán, takový pes. Toto moudré přísloví zná asi každý. Asi Vás ale nenapadlo, jak až je výstižné a jak moc je trefné. Váš němý přítel se Vám totiž podobá více, než byste si možná mysleli. Stejně jako na Vás i na něj působí proces stárnutí, různé neduhy a nemoci, které mu ztěžují život a ubírají mu z něj radost. Společnost Vetrisol proto přináší na náš trh ucelenou řadu doplňků stravy, které Vašim miláčkům pomohou prožít spokojené stáří plné radosti. Podívejme se nyní na některé z nich, konkrétně potravinové doplňky Tranquil, Complexamin nebo nejnovější přípravek pro odstraňování klíšťat Ixoderm Vetri.

Tranquil, pro klidný spánek

Vrtí se, nemůže pořádně zabrat. Pořád ze spaní vyje, co chvíli vstane a přejde po bytě. I na tohle je myšleno. Dvacet extrahovaných bylin v jedné tabletě napomáhá k uklidnění zvířete. Při cestování i z dlouhodobého hlediska. Pokud je nervózní, neposedný, pomůže Tranquil. A spánek mu budete závidět tak, že začnete uvažovat u slupnutí tabletky z krabičky vašeho Rexe. Pro lidi je tu něco jiného – L- theanin z řady určené pro »pány tvorstva«.

Complexamin, multivitamin, aby lítal jako ďas

Aby pes opravdu lítal, užíval si života, tak tady podá pomocnou ruku Complexamin. Jde o multivitamin, jenž působí stejně jako u člověka. S ním si psi přestanou počítat své roky, neboť obsahuje vyváženou kombinaci vitamínů, stopových prvků a spoustu dalších aktivních složek. Posiluje psí imunitu a u přes štěkající maminky podpoří harmonický růst štěňátek.

Ixoderm Vetri, zbavte se klíštěte snadno a rychle

Po návratu z krásné letní procházky hladíte svého pejska a nahmatáte mu v srsti kuličku velkosti zralé borůvky. Nasáté klíště je přirozeně velmi nepříjemná a pro mnohé doslova odporná záležitost – je to však bohužel také běžná realita, se kterou se majitelé čtyřnohých chlupáčů setkávají někdy i doslova denně (a nejlépe rovnou několikrát). Každý, kdo kdy pejska nebo kočičku vlastnil, asi ví o čem je řeč. Ixoderm Vetri je proto skvělým prostředkem pro všechny z Vás, kdo chtějí pomoci odstranit klíště bezpečnou, rychlou a velmi snadno aplikovatelnou metodou. Podobně jako u Ixodermu pro lidi, stačí klíště pokapat několika kapkami přípravku a počkat. Ixoderm Vetri klíště rychle omráčí a následně usmrtí, čímž zabrání obrané reakci a zpětnému vyprázdnění klíštěte do těla hostitele a případnému přenosu infekce. Ve druhé fázi dojde k narušení „skořepiny“ a dehydrataci klíštěte. Jodová složka Ixodermu Vetri pak ránu spolehlivě dezinfikuje a na Vás jen zbude pohodlné vymetení mrtvého klíštěte ze srsti, která se díky obsahu krystalických solí neslepí do překážejících chuchvalců.

Ixoderm Vetri zkrátka přináší snadné, rychlé a bezpečné řešení problémů s klíšťaty u Vašich čtyřnohých miláčků. Seženete ho u vašeho oblíbeného veterináře nebo na stránce internetového obchodu E-vitality www.evitality.cz/veterinarni-vyrobky.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup