Ixoderm – kladivo na klíště

Česká farmaceutická společnost Vetrisol uvedla na náš trh výtečný přípravek proti klíšťatům jménem Ixoderm.

Ixoderm vám pomůže odstranit klíště snadno, rychle a naprosto bez námahy. Jeho aplikaci zvládnou i děti, můžete jim ho proto přibalit na cestu na školní výlet či tábor v přírodě.

Funguje ve třech fázích:

1. okamžité omráčení a zneschopnění

2. likvidace klíštěte jeho vysušením

3. snadné odstranění mrtvého klíštěte z pokožky a dezinfekce ranky

Jak vyndat klíště

Kolem správného způsobu, jak se zbavit klíštěte panuje mnoho mýtů i vyložených omylů. Některé přitom mohou být pro postiženého velmi nebezpečné. Parazita se například nikdy nesnažíme vytáčet a vykrucovat (ať už po nebo proti směru hodinových ručiček) a ze stejného důvodu se ho ani nepokoušíme udusit či otrávit pomocí různých opalovacích krémů, zubních past, olejů a mastí – zkrátka čehokoliv, co máme zrovna po ruce. Klíště totiž v takovém případě může v obranné reakci vyvrhnout svůj obsah do těla hostitele, což je obzvláště nebezpečné z důvodu možného přenosu infekce z nakaženého klíštěte. Jakákoliv fyzická manipulace s klíštětem pak může mít za následek jeho zmáčknutí se stejně nebezpečným výsledkem.

Odstranění klíštěte pomocí Ixodermu je oproti tomu mnohem bezpečnější. Parazita zakápneme tímto přípravkem, pár minut počkáme a jednoduše pomocí pinzety nebo kleštiček odebereme z pokožky. Rychlý účinek první fáze mu nedovolí spustit obranou reakci, ve druhé fázi je klíště bezpečně usmrceno a vysušeno a jodová složka ve třetí fázi dezinfikuje ránu.

Ixoderm se prodává v malé 10 ml tubě, která vám vydrží na mnoho použití a to za pouhých 250,- Kč. K jeho nákupu doporučujeme využít oficiální internetový obchod výrobce na adrese www.evitality.cz. Pro více informací navštivte web www.ixoderm.cz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup