Korálky – jak na ně

Korálky jsou v současnosti velmi oblíbená hobby technika. Velice kreativní díla můžete tvořit u vás doma, bez nutnosti dílny či jiného odděleného prostoru. Způsobů práce s korálky je tolik, že je obtížné je všechny popsat. Proto doporučujeme zakoupit knihy zabývající se touto technikou. Korálky i knihy lze zakoupit na našich stránkách, s hobby technikami (korálky, svíčky), máme letité zkušenosti.

Je možné se naučít různé techniky, od jednoduchých až po složité tkaní. Dokážete si vyrobit náhrdelníky, náušnice, náramky a další dekorační předměty. Na našich stránkách si můžete pro inspiraci prohlédnout galerii, kde se vám budou líbit až neskutečná díla předních designerů.

Velmi pěkná hobby technika je i drátkování. Ukázky a postupy lze nalézt také na našich stránkách, kromě této techniky i například instrukce pro výrobu skleněných ozdob, instrukce pro výrobu skleněných květin a ozdob z korálků.

Výroba nejrůznějších uměleckých předmětů a korálky se v poslední době stále více dostávají do módy. Pořádají se kurzy a píše o ní. Na knižním trhu však citelně chybí jasná a ucelená publikace, kterou by mohli dostat do práce jsem naprosto začátečníci, ale kde by se najít něco nového a pokročilé „korálkáři. A právě takové knihy lze nyní konečně nabídnout.

Existují i různé soupravy na začátek, např. začátečnické sady s korálky. Tyto soupravy jsou dobrým dárkem pro Vaše blízké, kteří mají blízko k tvůrčí práci.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup