Zkuste ubytování v apartmánech

Český ráj má nádherné a jedinečné pískovcové útvary, jeskyně, mohutná skalní města a bludiště s překrásnou neporušenou přírodou, písčitými rybníky a hlubokými smrkovými a borovými lesy.
Ojedinělá koncentrace hradů, zámků, zřícenin, kulturních památek a lidové architektury, současně s hustou sítí cykloturistických tras, činí z této oblasti vyjímečnou a celosvětově turisticky vyhledávanou lokalitu. Hlavními dominantami kraje je například zřícenina hradu Trosky a hora Kozákov. Za centrum Českého ráje je obvykle považováno město Turnov. Proto Vám nybízíme ubytování v luxusních apartmánech v Turnově. Nabízíme Vám ubytování pár metrů od náměstí Turnova v prostorných apartmánech v rodinném domě. Rodinný dům je čistě po rekonstrukce a nabídne vám ten největší luxus spojený s pohodlím. Apartmány jsou vybaveny televizí, satelitem, vlastní kuchyňskou linkou a prostornou koupelnou se sociálním zařízením. Kapacita apartmánu je 3lůžka a 2 přistýlky. Ani špatné počasí Vás nemusí mrzet. Zastřešená teresa s posezením a lávovým grilem Vám pomůže přečkat deštivé počasí. Novinkou je u nás luxusní bazén o rozměrech 8 x 3 metry se slanou vodou a protiproudem Vám nabídne nejvyšší komfort. Ubytování Turnov může být to pravé právě pro Vás. Vyzkoušejte jinou dovolenou.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup