Co takhle fotbalové utkání FC Barcelona!

Fotbalový klub FC Barcelona patří mezi absolutní špičku evropského i světového fotbalu a každoročně bojuje se svým největším rivalem – Real Madrid, o titul ve španělské La Lize. Tu FC Barcelona vyhrála již osmnáctkrát a také se může pyšnit dvěma tituly v Lize mistrů.

Zájezdy za fotbalem patří mezi sportovními fanoušky k nejžádanějším. Fotbal je nejpopulárnější sport nejen v České republice, ale i na celém světě. Účast na fotbalových zápasech nabízí všem fanouškům nesdělitelnou spontánní atmosféru, kterou se vyplatí poznat na „vlastní kůži“.

Pro fotbalové fanoušky FC Barcelona jsme připravili zájezdové balíčky, které obsahují ubytování v 1-2* prověřených hotelech přímo v centru města. Letecká doprava v turistické třídě, vstupenky na zápas ve 4. cenové kategorii. V případě požadavku na zvýšení komfortu zajistíme jakýkoliv typ ubytování (včetně prodloužení pobytu), vyšší třídu letecké přepravy nebo kategorii vstupenky. Naše ceny zájezdových balíčků jsou už konečné a nemusíte se bát nečekaných doplatků!!! Pokud Vás nezaujme žádný ze zadaných zájezdových balíčků, jsme schopni se přizpůsobit Vašim požadavkům a vytvořit Vám tak program dle vašich představ.

V Barceloně na Vás bude čekat česky mluvící zástupce naší cestovní kanceláře, který vás dopraví z letiště do hotelu, na stadion, popř. kam si budete přát. Po celou dobu pobytu vám bude k dispozici zástupce naší CK, dobře znalý místních poměrů a bude se snažit vyhovět všem vašim přáním a požadavkům. Zájezdy na domácí zápasy FC Barcelona si můžete objednat v klidu svého domova přes objednávkový formulář na našich webových stránkách nebo osobně prostřednictvím našich smluvních prodejců.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup