Kinesiology tape pro lepší regeneraci svalů a kloubů

Tejpování je revoluční metoda, která pomáhá ulevovat od bolesti a snižovat riziko poranění kloubů, svalů a šlach. Při tejpování se využívá tak zvaná tejpovací páska, která zamezuje otoku a zlepšuje prokrvení. Tejpovací pásky se používají při sportu i při nejrůznějších rehabilitacích.

Tejpování se obecně dělí na pevné, dynamické a kineziotejpování. Uplatňuje se jako prevence před poraněním a může být i součástí léčby nebo rehabilitace. Tejpovací páska neboli kinesiology tape je velmi pružná, přilnavá a voděodolná. Rozhodně tedy nijak neomezuje v pohybu ani v každodenních návycích.

Řešení na bolest zad, lýtek, kolen, kotníku či ramen představuje speciální tejpovací páska temtex. Je velmi elastická a pružná. Na těle nijak neomezuje a její aplikaci hravě zvládne každý začátečník. Temtex se používá na zmírnění bolestí, posílení svalů, bolestech páteři, při i po úrazech.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup