Cyklistické oblečení kvalitně a přitom levně

Cyklistika je jeden z nejvděčnějších sportů, co existují. Můžeme jej provozovat se svými kamarády, se svými dětmi, ale i se svými rodiči. Abychom si jej však pořádně užili a vychutnali, je potřeba mít správné cyklistické vybavení a příslušenství.

Až se budete poohlížet po nákupu cyklistického oblečení nebo přímo cyklo dresů, nemusíte nahlížet daleko. Česká firma ELEVEN SPORTSWEAR totiž naplní veškerá vaše očekávání a možná vás ještě lecčíms příjemně překvapí. Jedná se totiž o předního českého výrobce sportovního oblečení a cyklo dresů, jehož výrobky nemají na našem trhu v poměru cena / kvalita téměř žádnou konkurenci.

ELEVEN SPORTSWEAR působí na našem trhu již od roku 2005 a od samého počátku se zaměřuje na výrobu kvaliního, funkčního sportovního oblečení, prádla a doplňků. Jejich nabídka zahrnuje klasické cyklistické dresy, kalhoty, kombinézy, bundy, vesty, návleky, čepice, šátky, rukavice, multifunkční šátky na zakázku a řadu dalších doplňků. Zkrátka naprosto vše, co budete při svých cyklistických dobrodružstvích potřebovat a možná ještě něco navíc.


Produkty ELEVEN SPORTSWEAR jsou vyráběny pomocí tzv. sublimačního tisku. Jedná se o jednu z nejmodernějších metod celoplošného tisku, která umožní látku potisknout trvalým, plnobarevným a vůči okolním vlivům extrémně odolným tiskem.

Každý jsme jiný, a tak se stává, že i sebekvalitnější oblečení ušité nejmodernější technologií, nemusí sedět každému. U Elevenu si toto plně uvědomují a proto nabízejí ušití veškerého cyklistického oblečení na míru. Ať už se jedná o dresy, cyklo kalhoty, bundy, nebo vesty. Přesně dle vašich potřeb a požadavků zpracují střih a oblečení ručně ušijí, abyste se cítili ve značce Eleven skvěle.

To samé se také týká designu. Jakýkoli váš grafický návrh zpracují a použitím sublimační technologie přenesou na zvolený materiál, ze kterého se výrobky vyrábí. Můžete mít tak díky tomu celý komplet ve stejném individuálním designu. Každá grafika se navíc zpracovává proporčně, a proto bude vypadat na všech velikostech stejně. Snadno si tam můžete nechat vyrobit kolekci vlastního oblečení pro celou svou rodinu, anebo tým. A s cenou budete více než příjemně překvapeni. Ta se téměř neliší od běžné kolekce!

Firma Eleven je skvělou volbou, ať už sháníte cyklistické oblečení na zakázku pro vás, pro váš tým nebo třeba pro vaši firmu. Eleven znamená individuální přístup k zákazníkovi a kvalitu produktů díky použití moderních technologií a kvalitních materiálů. O detailech nabídky se můžete informovat na stránkách www.eleven.cz, kde můžete zároveň požádat o zaslání velikostních testovacích sad zdarma.


You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup