Neodhadujte ceny, když nemusíte

Posíláte zásilky poměrně často a stále pouze odhadujete, kolik bude přeprava nakonec stát? Rádi byste měli ponětí o cenách ještě před kontaktováním přepravní firmy? Kalkulátor zásilky je velmi jednoduchý, přehledný a hlavně na internetu dostupný nástroj umožňující přesný výpočet ceny přepravy. Tento nástroj si oblíbíte hlavně díky jeho dostupnosti. Nemusíte nikam volat ani nikoho kontaktovat. Stačí si tento nástroj spustit online, zadat do něj potřebné informace, a během okamžiku budete mít před sebou finální cenu přepravy, kterou jste si zvolili.

Zapomeňte na nejistotu

Cargo International se snaží pro své klienty dělat maximum, což se odráží i v dostupnosti tohoto online nástroje. U ostatních přepravních společností se totiž stává mnohdy to, že musíte kontaktovat přepravce telefonicky anebo nějakým jiným složitějším způsobem zjistit, kolik Vás bude všechno stát. Zde je to však naprosto jinak. Zjištění finální ceny je jednoduché a navíc zcela nezávazné.

Expres nebo standard?

Zasílání balíků je většinou dostupné pro všechny jednotlivce. Ceny jsou avšak mnohdy rozmanité, poněvadž jsou závislé na mnoha faktorech. Pro představu si uvedeme jednoduchý příklad, kdy vnitrostátní balík o rozměrech 30 x 20 x 10 cm, o hmotnosti 2 kg, v hodnotě 1000 Kč může stát:

-        240 Kč v případě expresní balíkové přepravy

-        449 Kč prostřednictvím spedice

Efektivita v každém směru

Je zkrátka vidět, že kalkulátor cen zásilek je skvělý způsob, jak být dostatečně informován ještě před kontaktováním samotné spediční firmy Cargo International. Když navíc budete znát všechny dostupné typy přeprav a jejich ceny, budete se moci bez problému rozhodnout, co pro Vás bude nejlepší. Použití tohoto nástroje je navíc zdarma a dostupné všem díky tomu, že se jedná o online nástroj přístupný ze stránek spedice Cargo International.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup