Malíři z regionu České Budějovice nabízí malování a tapetování v celém kraji

Moderní tapety

Po období jednobarevných bílých stěn se tapety opět ke hlásí slovu. Tapety jsou velmi dekorativním prvkem, který v relativně krátkém čase umožňuje vyzdobit méně kvalitní stěny a vytvořit příjemné prostředí. Moderní tapety mají na rozdíl od jednovrstvých papírových předchůdkyň několik výhod. Zdvojením vrstev tapety se zlepšily jejich užitné vlastnosti a hlavně jejich vzhled.

Úžasné plastické vzory a skvělá barevnost přináší nové možnosti pojetí interiéru. Podklad tapet je z papíru, vláknité buničiny nebo polyetylénové pěny. Buničina i pěna posunuly výrazně dopředu kvalitu tapet a zvýšila se tím i jejich tvarová stálost. Při tapetování se takovéto tapety nesrážejí, dobře tlumí hluk a s jejich pomocí se na stěnách překryjí i drobné trhliny.

Tapety České Budějovice pro vaše tapety

Hledáte zručné malíře a tapetáře v regionu Jihočeského kraje? Zvolte prověřenou firmu Tapety České Budějovice, jejichž zkušení tapetáři lepí všechny druhy tapet osvědčenými i novými metodami. V rámci odborného lepení tapet zajišťuje českobudějovická firma Tapety České Budějovice i veškeré malířské práce a související služby.

Druhy tapet:

 • Vyrovnávací tapety – jako podklad pro tapetování, zakrývají vady a nerovnosti stěn
 • Papírové tapety – nejlevnější, velké množství vzorů a barev
 • Fototapety – velmi dekorativní
 • Tapety s dřevěnými vlákny – mají hrubý povrch, většinou nepotištěné
 • Reliéfní tapety – mají vtištěný vzor, jsou těžké a nevhodné na stropy
 • Textilní tapety – velmi pevné, vhodné do hodně namáhaných prostor
 • Vinylové tapety – mají reliéfní povrch, omyvatelné a odolné
 • Sklovláknité tapety – nejdražší tapety, velmi odolné a trvanlivé, vhodné k zakrytí nerovností a trhlin
 •  

  Malíři a tapetáři z Jihočeského kraje

  Malíři a tapetáři z Českých Budějovic si poradí s nasákovostí povrchů a protože se tapetování provádí obvykle jen na površích savých, ví jak zvýšit nasákavost povrchů (např. odstraněním barevné vrstvy či omítnutím) a tím také zvýšit trvanlivost tapetování. Pokud zvýšit nasákavost nelze, řemeslníci zvolí takový typ tapety, který přes svou strukturu umožňuje odpařování vlhkosti lepidla.

  Tapetování v Jihočeském kraji

  Zruční malíři a tapetáři z českobudějovické firmy na svých internetových stránkách nabízí objednání malířských a tapetářských prací pomocí jednoduchého formuláře. Vyplněním a odesláním formuláře poskytnete českobudějovickým malířům a natěračům dostatek důležitých informací a urychlíte tím zpracování a vyřízení své poptávky. Malíři a tapetáři z Jihočeského kraje vám nabízí kvalitu, dobrou cenu a 100% spolehlivost.

  You can leave a response, or trackback from your own site.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.

  Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup