Korkové podlahy od prověřené firmy Podlahy Znojmo

Korkové podlahy nejen do znojemských bytů

Rozhodli jste se vyměnit starou a nevzhlednou podlahovou krytinu za novou v podobě korkové podlahy? Určitě neprohloupíte, když si pozvete na pokládku firmu Podlahy Znojmo. Dobře položená podlaha vám bude sloužit po mnoho let, a tím odlehčíte své peněžence za předčasnou obměnu podlahové krytiny. Mnoho lidí nevěnuje dostatečnou pozornost správnému výběru, jak podlahové krytiny tak její pokládce, ale mělo by to být přesně naopak, jelikož podlaha dotváří charakteristiku celého životního stylu. Podlahy Znojmo vám poradí s výběrem správné podlahové krytiny, s pokládkou a poradí vám, jak ji správně udržovat, aby vám sloužila co nejdéle.

Charakteristika korkové podlahy

Korek má jako celek jedinečné vlastnosti. Je odolný vůči opotřebení, izoluje hluk, teplo a vibrace, nedeformuje se a je ekologický. Vyrábí se z korkového dubu který roste v Portugalsku, Sardinii, Itálii atd.. Životnost korku je několik desítek let.
Pro náročné a ekologické spotřebitele se začala vyrábět korková podlaha, která zajišťuje dostatečný luxus i pro náročné zákazníky. Korkové podlahy se prodávají jako korkové dlaždice nebo jako korkové plovoucí podlahy. Korkové podlahy vydrží při správné pokládce až 40 let. Jejich velikou výhodou je, že se neošlapávají, nepropadávají a nemění svůj tvar, vyrábějí se v široké paletě barev a vzorů, když se projdete po korkové podlaze, vaše kroky nebudou slyšitelné a ucítíte od podlahy příjemné teplo. Pro všechny tyto vlastnosti se korkové podlahy hodí do dětských pokojů, obývacích místností, kanceláří, komerčních místností.

Korkové plovoucí podlahy a dlaždice položené profesionály

Správně položená korková podlaha vám zaručí dlouholetou bezproblémovou užitnost se všemi výhodami, které profesionální pokládka nabízí.

 • Korkové dlaždice – při pokládce korkových dlaždic je důležité aby povrch byl dokonale rovný, jelikož korkové dlaždice kopírují podklad a vynikly by tak nerovnosti podlahy. Když je podklad rovný, suchý a čistý podlaháři ze Znojma nanesou penetraci na korkové dlaždice, aby dokonale přilnuly při lepení k podlaze. Korkové dlaždice lepí dispersním lepidlem které nezapáchá. Po nalepení všech dlaždic podlaháři z firmy Podlahy Znojmo podlahu zaválcují, čímž zaručí že všechny korkové dlaždice budou přilepeny v celé ploše.
 • Korkové plovoucí podlahy – povrch musí být rovný suchý a bez nečistot. Při pokládce korkové plovoucí podlahy se nepoužívá izolační materiál, jelikož dílce plovoucí podlahy už jsou tímto materiálem opatřeny ze spodní strany. Korkové plovoucí podlahy se začínají pokládat od pravého horního rohu po celé délce stěny. Zámkové spoje musí být bez nečistot, aby do sebe dokonale zapadly. Dilatační spára je minimálně 10 mm, která se zakryje lištami. Lišty se instalují ke stěně a zatlouká se do nich hřebík zhruba každých 30cm.
 •  

  Podlahy Znojmo

  Firma s dlouholetou tradicí, osobním přístupem k jednotlivému zákazníkovi a zkušenými pracovníky ze Znojma, kteří jsou proškolení a rozumí své práci. Nebojte se požádat své podlaháře z jihomoravské firmy Podlahy Znojmo o radu s výběrem té správné podlahové krytiny a pokládku podlahy. Podlahy Znojmo používají metody a pomůcky určené k této práci a tím zaručí správnost pokládky a její výhody. S touto podlahou krytinou a znojemskými podlaháři budete spokojení a ušetříte čas, energii a peníze za včasnou výměnu podlahy.

  Nejenom vy ale i vaše podlaha si zasloužíte to nejlepší co na našem trhu je. Podlaha v podobě korkové podlahy a Podlahy Znojmo z Jihomoravského kraje jsou správnou volbou.

  You can leave a response, or trackback from your own site.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.

  Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup