Pomoc se skvělými výsledky

Jedná se o psychoterapii v Praze, ktera se zabývá střídáním se pravé a levé hemisféry nejčastěji za pomoci pohybu očí. EMDR je velmi často využívanou terapií a sklízí velké úspěchy. Efektivně odstraňuje vše špatné, co vás nějakým způsobem zasáhlo a vy se toho nemůžete zbavit. Nestyďte se obrátit na odborníky, kteří vám rádi pomohou. Kontaktujte nás a máte po problémech. Budete se moct opět vrátit do každodenního života, aniž by vás něco tížilo a něčím jste se trápili. Budete moct znovu bezstarostně žít.

Každý to zvládá jinak

Všichni jsme individuální tvorové a každý z nás snáší určité stresující situace různým způsobem. Někdo z nás se s tím vyrovná sám a bez pomoci a jiní musí vyhledat odbornou pomoc. Nejedná se o všem o nic, za co bychom se měli stydět. Jedná se dnes již o poměrně přirozenou věc, díky které se můžeme zbavit toho, co nás trápí a co nám nedá v noci spát. EMDR je psychoterapeutickou metodou, která se zabývá desenzibilizací a přepracování očních pohybů, díky které se zbavíme traumatických okamžiků.

Má zvláštní jméno

Jedná se o poměrně novou metodu,která si ovšem u vás získala určité místo. Získala si vaši důvěru a lidé ji velmi často využívají. V mnoha zemích si získala obrovské místo a stala se volbou číslo jedna při řešení různých traumatických situací. EMDR sezení většinou trvá až devadesát minut, během kterých u vás psycholog Praha provádí bilaterální stimulaci. Vy o tom nemusíte mít ani ponětí, neboť vy se zrovna soustředíte na vaše traumatické události, které vás dovedly až sem. Většinou se jedná o velmi efektivní metodu, která netrvá déle než několik týdnů či měsíců.


You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup