Artlantis je 3D vizualizační software s intuitivním ovládáním, plně kompatibilní s tradičními CAD nástroji

Artlantis je ideální program pro snadnou a rychlou tvorbu fotorealistických vizualizací z načtených 3D modelů. Uživatelsky příjemné a jednoduché ovládání vám umožní vytvářet statické obrázky vysokého rozlišení v reálném čase.

Artlantis je nepostradatelnou renderovací pomůckou pro vice než 75 tisíc architektů a designerů z celého světa. Existuje ve dvou základních variantách. Zatímco verze Artlantis R je určena pro fotorealistické zpracování statických scén, varianta Artlantis Studio uživatelům zpřístupňuje navíc i vytváření animací.

Aplikace umožňuje umísťovat do scény 3D objekty jako jsou osoby nebo vegetace a různě s nimi dále pracovat – pohybovat s nimi a editovat je, měnit materiály, pracovat se světlem a stíny, atp. Artlantis obsahuje bohaté knihovny objektů a materiálů, veškeré 3D modely ale můžete načítat i z jiných běžně užívaných programů. Artlantis komunikuje s formáty DWF, OBJ, FBX, SKP a s aktualizovanými filtry pro DXF, DWG a 3DS. Je proto plně kompatibilní s většinou stavebních CAD programů (AutoCAD, Architecture, Revit Architecture, 3ds Max, VIZ, Maya, ArchiCAD, VectorWorks, SketchUp a mnoho dalších).

Nejnovější verze programu (Artlantis 4) má dvakrát rychlejší renderování než verze předchozí a engine FastRadiosity umožňuje výpočet radiozity i v okně náhledu. Výhody nástroje Artlantis proto vyniknou zejména při práci v reálném čase. Artlantis má vylepšenou správu vrstev a oddělování objektů, editovatelné uchopovací body, přináší novou funkci „průhlednost billboardů a rostlin“, automatické umísťování, import vrstev z ArchiCADu, komplexní nastavení parametrických světel, oblak a vody, a řadu dalších nových vylepšení.

Pokud byste se chtěli o této výtečné aplikaci dozvědět více, navštivte webwww.3epraha.cz, kde si můžete stáhnout update, různé doplňky nebo demo verzi programu a kde najdete veškeré informace o jeho podpoře a školení.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup