Toužíte po lepším automobilu?

Zlobí vás automobil natolik, že jste se ho rozhodli zbavit a uvolnit jeho místo v garáži novějšímu modelu? V tom případě nyní pravděpodobně řešíte dilema, zda si pořídit zbrusu nový vůz, nebo ušetřit pěkných pár desítek tisíc a sáhnout po kousku, který sjel z výrobní linky před několika lety. Říká se, že vůni nového auta se žádná „ojetina“ nevyrovná, ovšem na druhou stranu platí, že co je dnes nové, bude zítra ojeté. Ať už se rozhodnete jakkoliv, rozhodně byste se měli obrátit na autorizovaného prodejce, který nabízí i kvalitní pozáruční a záruční servis a další související služby. Jedním z nich je i jihlavská společnost MÁCA s.r.o., která v funguje již přes dvacet let.

Nová Škodovka? A co takhle Seat nebo Fiat?

MÁCA s.r.o. nabízí nová auta i ojeté vozy ve špičkovém stavu. Prodej nových vozů Škoda doplňují i modely automobilek Seat a a Fiat, na které prodejce poskytuje i servis a to včetně zásobování originálních náhradních dílů. V roce 2009 byly navíc služby autoservisu rozšířeny také o opravy vozů Volkswagen.

Ojetá auta nabízí MÁCA pod značnou Škoda Plus a jde o bezpečnou a mimořádně výhodnou koupi. Vozy mají najeto méně než 30 000 kilometrů a nejsou starší 18ti měsíců. Nemáte-li k dispozici dostatečnou hotovost, nevadí. Využijte atraktivní financování a odjeďte se svým zánovním vozem třeba hned. Pro firmu je prioritou spokojený zákazník a proto nabízí odborné poradenství pro ty, kteří si s výběrem auta neví rady.

Aktuální nabídku vozidel a další informace o jihlavském autocentru a službách, které nabízí autoservis, najdete na oficiálním webu automaca.cz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup