Sháníte zajímavou kabelku nebo peněženku? Takovou, která má ŠMRNC?

Také už vás nebaví jednotvárnost nabídky kabelek a peněženek na českém trhu? Hledáte něco originálního a jedinečného, co podtrhne váš styl a ukáže vaši nadčasovost? Přesně takové módní doplňky si od června tohoto roku můžete jednoduše pořídit na novém specializovaném webu www.smrncovnikabelky.cz.

Kabelky a peněženky vynikají především svým šmrncovním designem, který nejen, že rozzáří váš každodenní outfit, ale způsobí, že budete často muset odpovídat na otázky, kde jste takový nádherný kousek sehnala. Nabídka je široká, ale ať už si vyberete jakoukoliv, buďte si jistá, že se za vámi ostatní budou otáčet.

Kabelky, které mají ŠMRNC, přinášejí do České republiky anglický design, který je všechno, jen ne nudný, jak by se podle původu mohlo zdát. Každý kousek pochází z dílny anglických designérů společnosti Vendula London, kteří se vyžívají v nápaditých detailech. Přestože se jedná o designově opravdu vymazlené kousky, nezapomnělo se  ani na jejich praktičnost. Vnitřní provedení je jednoduché a promyšlené tak, aby odpovídalo jak velikosti výrobku, tak i jeho používání. Dostatek kapsiček vám tak pomůže udržet si v kabelce či peněžence alespoň trochu pořádek (vždyť se známe dámy :) ).

Kabelky jsou nabízeny ve třech základních velikostech, od největší „víkendovky“, do které se vám vejde i třeba notebook nebo věci na cvičení, přes klasickou velikost „do ruky“ až po „crossbody“, kterou oceníte všude tam, kde potřebujete mít volné obě ruce.

I peněženky si můžete pořídit ve více velikostech, záleží jen na vás, zda dáte přednost větší variantě s dostatkem místa pro všechny věrnostní kartičky a doklady, nebo menší variantě, kam se vejde jen to nejnutnější, co v peněžence potřebujete mít.

Nabídka Kabelek, které mají ŠMRNC se bude rozšiřovat každé čtyři měsíce, kdy do portfolia budou zařazovány nové kousky z přicházejících kolekcí a to jak ve smyslu nových designů a barev, tak i nových tvarů. Na výběru se aktivně budou podílet i fanoušci webu www.facebook.com/smrncovnikabelky na Facebooku, kteří tak budou moci přímo ovlivnit, co bude do šmrncovní nabídky zařazeno.

Každá z nás se nejednou setkala s tím, jak je někdy těžké sehnat v Čechách zajímavou, jinou, stylovou, kvalitní, cenově dostupnou a hlavně originální kabelku. A právě to, se Kabelky, které mají ŠMRNC snaží napravit. Na český trh a hlavně „na ramena“ českých slečen a dam chtějí přinést jedinečnost, radost, zábavu, originalitu a ŠMRNC, který nezůstane bez povšimnutí.

Nezbývá tedy než vám popřát příjemný ŠMRNCOVNÍ nákup. Nezapomeňte, že kabelka je prostě základ a že je potřeba dělat si radost.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup