Budeme mít štěně

Pokud jste se rozhodli pro koupi štěněte, nezapomeňte ještě před tím, než ho přinesete domů pořídit  výbavičku pro vašeho nového kamaráda. Následující výbava přispěje k tomu, že se vaše štěně bude cítit v novém domově bezpečně.

Pelíšky pro psy – psí lůžko nebo bouda je důležitou součástí výbavy. Každý pes potřebuje své stálé (vlastní místo na spaní) v bytě nebo venkovní výběh s boudou.

Misky na krmivo –  každý pes musí mít misku na krmivo a misku na vodu. Voda musí být k dispozici po celý den. Misky pořizujte podle velikosti plemene.

Obojky a vodítka pro psy – vybírejte podle velikosti vašeho psíka. V nabídce jsou kožená, nylonová nebo řetízková vodítka pro psy. Oblíbena jsou samonavíjecí vodítka, která umožňují volnější pohyb psa na 5 – 8m. Obojky pro psy nezapomeňte vybavit identifikační známkou.

Pomůcky na úpravu psa jako jsou hřebeny, kartáče, nůžky vybírejte podle plemene a druhu srsti.

Hračky pro psy jsou neodmyslitelnou součástí potřeb pro psi. Kupujte pouze kvalitní hračky určené pro psy, abyste předešli možným zraněním.

V případě, že s vaším pejskem budete cestovat nezapomeňte pořídit přepravní box na cestování.

Jestliže je výbava pro nové štěňátko kompletní, můžete ho s čistým svědomím přivézt do nového domova. S výběrem výbavičky vám rádi poradíme – nabízíme potřeby pro štěňata i další chovatelské potřeby pro domácí mazlíčky.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup