Zimní dovolená na českých horách

Zima začala před více než měsícem a vy jste si ještě neužili zimní dovolené? Je nejvyšší čas naplánovat si, kam se vydáte za zimními radovánkami. Zajeďte si na některé z českých hor. Přes den můžete brázdit upravené sjezdovky nebo běžecké stopy a zhluboka dýchat svěží horský vzduch a večery trávit v příjemných horských penzionech, kde ochutnáte speciality místní kuchyně. Své sportem unavené tělo můžete ponořit do vyhřátého hotelového bazénu nebo si můžete zajít na příjemnou masáž případně se vyhřát v sauně. Využijte slevy na pobyty v českých horách a vydejte se na krásnou zimní dovolenou.

Zajeďte si na zimní pobyt do Beskyd. Čekají zde na vás zasněžené zimní kopce a díky animačním programům, které zde nabízejí, se určitě nebudete nudit. V místních penzionech a hotelích jsou na své návštěvníky dobře připraveni, takže ani případná obleva vás nemůže zaskočit. K velkým lákadlům Beskyd patří relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény, kde můžete trávit volný čas po setmění, kdy budete po celodenním pobytu na čerstvém vzduchu již unaveni. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na českých horách!

Pobyty na českých horách

Využijte nabídky all incusive pobytů na českých horách! Čekají na vás nejen krásně upravené lyžařské trasy, ale také talíře plné jídla a skvělé zázemí, které pro vás připravují horské hotely a penziony. Zajeďte si do Špindlerova Mlýna, kde vás uvítají na Špindlerově boudě! Svým hostům zde nabízejí řadu výhod jako je vstup do relax centra s vířivkou a bazénem, parní nebo finskou saunu, parní bylinný aroma box, částečnou nebo celkovou masáž. Je jen na vás, jakou variantu si vyberete. Vydejte se na zimní dovolenou do krásných českých hor a využijte slevy na pobyty na horách!

Stresu se nejlépe zbavíte při pohybu. Zajeďte si na Lipno, kde si výborně zalyžujete nebo zajezdíte na snowboardu! Samozřejmostí je zdarma parkování u místních hotelů či penzionů a využití Wi-fi připojení. Den zahájíte bohatou snídaní, kterou si můžete sestavit sami z pochoutek, nabízených formou švédských stolů. Přes den využijete perfektně upravené sjezdovky, na které vás dopraví místní vleky a lanovky. Neváhejte a využijte aktuální lyžařské zájezdy. Kromě Čech můžete využít také lyžařské zájezdy do Itálie nebo lyžařské zájezdy do Rakouska.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup