Za sportem i odpočinkem do Jizerských hor

Do přírody chodíme často čerpat novou energii, kterou nám berou hodiny práce, každodenní maličkosti či starosti. Ticho, klid a krása, kterou příroda nabízí nám dává nejen pocit štěstí, ale také radosti a harmonie. Mezi jedno z oblíbených míst, které je přes léto hojně navštěvováno turisty, v zimě zase milovníky zimních sportů jsou Jizerské hory. Abychom ušetřili na zimní sezónu finance, pomáhají nám k tomu slevy na lyžování, které můžeme využít.

Jizerské hory mají mnoho turisticky zajímavých míst, kam každý rok cestuje mnoho lidí. Mezi pár z nich patří například telekomunikační věž, která vyrostla na ještědském vrchu, vysoká je necelých 100 metrů vysoká a není jen televizním vysílačem, nýbrž také poskytuje vyhlídkovou věž, kterou je možné navštívit. Na místě je také výborná restaurace a možnost ubytování. Další navštěvované místo je hora smrk, vysoká 1124 m.n.m, aquapark a zábavní park Babylon v Liberci, muzeum skla v Jablonci nad Nisou, zrcadlové bludiště a mnoho dalšího.

Zima na dosah

Z lyžařského hlediska jsou navštěvovány nejvíce Tanvaldský špičák, Severák a Bedřichov což spadá pod skiareál Jizerky. Celý skiareál poskytuje 17 kilometrů sjezdovek a 22 lyžařských vleků. Pravidelně zde jezdí skibusy, kterými se dostaneme až ke sjezdovkám. Využívají je nejen lyžaři, ale také běžkaři. Skibus je zdarma pro ty, kteří mají platný skipas. Pokud nepatříme mezi otrkané lyžaře, můžeme si vypůjčit lyže, nebo využít školy lyžování.

Relaxace

Do Jizerek se jezdí nejen za sportem či krásnou přírodou, ale také za odpočinkem. Výbornou variantou jsou lázně Libverda a wellness centrum. Procedury, které nás hýčkají mají úžasný vliv na naši fyzickou i psychickou stránku. Rerlaxace náz zbavuje stresu, lépe se nám spí, procedury uvolňují bolavé a ztuhlé svaly, tělo se detoxikuje, odplavují se nahromaděné škodlivé látky z těla a cítíme se daleko lépe. Na výběr máme z mnoha druhů masáží, peelingových kur, lázní, zdravotních procedur či celotělových zábalů. Přístupné jsou také skupinová cvičení a sauna. Využijte slevy na pobyty a poznávejte krásu Jizerských hor!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup