Podzimní exotická dovolená na Kubě

Nechcete během chladného podzimu sedět doma? Rádi byste vyrazili někam za teplem? Jeďte na nezapomenutelnou dovolenou na Kubu a vychutnejte si podzim za zvuku kubánských rytmů. Mezi hlavní lákadla této exotické dovolené patří bezesporu nádherná příroda, korálové útesy, rušný noční život a vyhlášené kubánské pláže. Pokud si tedy chcete během podzimu náramně odpočinout a navíc se skvěle bavit, je pro vás dovolená na Kubě jasná volba.

Oblíbené letovisko Varadero láká svojí dvoukilometrovou pláži

Velmi oblíbeným letoviskem na Kubě je Varadero, které je jedním z největších dovolenkových resortů v celém Karibiku. Letovisko Varadero je oblíbené hlavně díky nádherné lokalitě na poloostrově Hicacos, okouzlující pláži se zářivě jiskřícím pískem a nádherným hotelovým komplexům, které se podél břehu rozkládají. Do tohoto kubánského letoviska míří hlavně kanadští a evropští turisté, kteří touží po nádherné exotické dovolené. Turisty na Varaderu láká bezesporu i delfinárium, místní zoo, nejlepší golfové hřiště v celém Karibiku a zajímavé výlety do okolí na skútrech. Samozřejmostí je ochotný personál ve zdejších luxusních hotelových komplexech a prvotřídní služby.

Pětihvězdičkový hotel Blau Marina Varadero

Ve Varaderu se můžete nechat ubytovat buď v nově postavených hotelových resortech, nebo ve starších hotelech, které prošly značnou rekonstrukcí tak, aby hotelovým hostům nabízely co možná největší pohodlí. Na samém konci tohoto dlouhého poloostrova, na kterém se město letovisko rozkládá, nalezneme i jeden úchvatný hotelový resort, který je právem oceněn pěti hvězdičkami. Řeč je o hotelu Blau Marina Varadero, který patří ke klenotům celého letoviska.

Prvotřídní all inclusive služby i potápění v nádherném průzračně čistém moři

Návštěvníci tohoto hotelu se mohou těšit na 6 restaurací, 5 barů, 3 bazény s vířivkami a speciální bazének pro děti s mnoha atrakcemi. Mimo jiné mohou hosté i využít služeb kadeřnice nebo lékaře a zavítat do hotelového butiku. Stravování v hotelu probíhá formou all inclusive a hoteloví hosté mohou po celý den konzumovat neomezené množství nealkoholických i proslulých místních alkoholických nápojů a koktejlů. A aby toho nebylo málo, tak skoro na dosah ruky máte vyhlášenou dvoukilometrovou písčitou pláž a průzračně čisté moře, které je jako stvořené pro potápění a objevování krás podmořského světa.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup