Exotické zájezdy s německými CK a plavby lodí

 

Společnost Rudolf Reisen zprostředkovává zájezdy německých cestovních kanceláří českým klientům. Denně nabízí více než milion last i first minute zájezdů do všech koutů světa a umožní vám nechat si sestavit unikátní nabídku zájezdu šitého na míru vašim přáním a požadavkům. Velmi populární jsou také okružní plavby v luxusních zaoceánských lodích.

Exotické zájezdy

Rudolf Reisen je předtím českým zprostředkovatelem zájezdů německých cestovek na našem trhu. Nabízí pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, tzv. eurovíkendy, lyžařské zájezdy nebo okružní plavby lodí. Specializuje se na zájezdy do Afriky, Asie a do Karibiku. Díky Rudolf Reisen je vám celý svět doslova na dosah rukou.

Zájezdy německých CK se vyplatí. Německý trh je o mnoho rozvinutější než český. Jeho velikost i tradice nutí německé cestovky tlačit ceny na minimum a přitom poskytovat stoprocentně kvalitní služby a lákat zákazníky na různé speciální nabídky, akční ceny, atp. Díky Rudolf Reisen můžete těchto služeb nyní využít i vy. Budete se pouze muset za odletem do vaší cílové destinace přesunout do některého z velkých německých měst. Mezi ty patří většinou letiště v Berlíně, Mnichově nebo Frankfurtu. Stačí tedy jen několik hodin cesty autem a můžete se na dovolenou vydat s výhodami, které požívají naši němečtí sousedé jako naprostý standard. Kromě ceny je to i kvalita služeb a zacházení personálu. Němci jsou tradičně vnímáni jako velmi dobří zákazníci a hoteliéři všude po světě jsou si moc dobře vědomi, že se o ně musí náležitě starat, aby se jim příští sezonu znovu vrátili.

Plavby lodí

Čeští zákazníci také stále častěji vyrážejí na okružní plavby lodí po všech oceánech světa. Cestovat budete v nejluxusnějších plavidlech, která se svými službami vyrovnají nejlepším pětihvězdičkovým hotelům. Rudolf Reisen nabízí bezkonkurenční lodě, trasy i ceny – stačí si jen vybrat.

Krom toho Rudolf Reisen nabízí nespočet first i last minute zájezdů do celého světa, možnost nechat si sestavit vlastní nabídku zájezdu, pomůže vám s půjčením automobilu v místě destinace a mnoho dalších doprovodných služeb. Informujte se o detailech nabídky Rudolf Reisen na adrese www.rudolfreisen.cz nebo na bezplatné zelené lince 800 100 567.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup