Egypt Hurghada

Hurghada  je nejznámější a nejstarší letovisko v Egyptě. Ti, kteří cestují do Egypta poprvé, obvykle zvolí pro svůj pobyt právě letovisko Hurghada. Hurghada je ideálním místem pro milovníky odpočinku. Naleznete zde komfortní hotely s kvalitním servisem a bohatou nabídku relaxačních služeb. Hurghada je vhodná i pro příznivce aktivní dovolené. Na plážích i v hotelech je nabízeno velké množství sportovních aktivit i vodních sportů včetně potápění a windsurfingu.  Nezapomenutelným zážitkem je určitě bohatý podmořský život, který Rudé moře nabízí.

Hurghada má velmi příznivou polohu a je výchozím místem pro absolvování mnoha zajímavých výletů. Určitě byste neměli  zapomenou navštívit, alespoň některá z míst jako jsou Karnak, Luxor nebo Káhira.  Pokud vás láká poznávání, doporučujeme navštívit Egypt v zimních měsících, kdy jsou příznivější  teploty pro aktivní dovolenou. Svůj zájezd můžete vybírat i na poslední chvíli z nabídky Egypt last minute.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup