Chcete strávit léto se svými přáteli? Vyzkoušejte letní dovolenou pro mladé v Česku nebo na Slovensku!

Mladí lidé se chtějí o velkých prázdninách hlavně bavit, vyrazit na letní dovolenou, která jim přináší nespočet vzrušujících zážitků a krásných momentů. Rádi objevují a zkoušejí neustálé nové věci, při kterých se jim rozproudí adrenalin v krvi. Kromě aktivní dovolené s přáteli je oblíbená také dovolená pro mladé páry.

Uvažujete-li o letní dovolené? Zavítejte na stránky www.Newgo.cz, kde objevíte podrobný přehled zlevněných pobytů na letní dovolené pro mladé. Vybírat si můžete z nejrůznějších lokalit nacházejících se na území Česka a Slovenska. Stránky slevového portálu jsou neustále doplňovány o zajímavé nabídky, přičemž řada pobytů nabízí slevy až 40-60 % z celkové ceny.

Letní dovolená v Česku? Hurá na Slapy!

Slapská přehrada patří mezi nejnavštěvovanější vodní nádrže v České republice a je rájem pro vodní sporty. Mladší generace se vybouří například při windsurfingu, což je druh sportu, přičemž člověk ovládá prkno s plachtou. Aby se mohl pohybovat po vodní ploše, potřebuje samozřejmě vítr. Dále můžete vyzkoušet oblíbené vodní lyžování a klidnější povahy mají možnost využít projížďky lodí.

Velkým lákadlem je lanové centrum tvořící tři trasy s různým stupněm zátěže, přičemž zejména poslední trasa prověří vaši fyzickou kondici. Okolí Slapské přehrady je ideálním místem pro trávení dovolené na kolech, oplývá nejrůznějšími cyklotrasami. Využijte slevy na dovolenou v okolí Slapské přehrady.

Dovolená strávená u našich sousedů na Slovensku

Chcete poznávat nová místa? Prožít letní dovolenou na Slovensku, na kterou budete v dobrém vzpomínat? Vydejte se do oblíbeného a krásného rekreačního střediska Zlaté písky, které se nachází v útulném zákoutí přírody s možností koupání v čisté vodě a překvapí vás pestrou nabídkou služeb. Ženy nebo dívky mohou využít místní pláže k opalování, naopak mužská část si může zahrát minigolf nebo tenis. A to vše zažijete v rekreačním středisku Zlaté Písky. Využijte slevy na dovolenou pro mladé páry a poznávejte slovenský kraj.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup