Belek, kouzelné místo na Turecké riviéře

Turecká riviéra patří mezi nejkrásnější turistické destinace Turecka. Nachází se zde celá řada přímořských letovisek, která je obvykle rozkládají kolem historických měst. Díky tomu si zde můžete užívat nejen koupání v moři a nerušenou zábavu, ale také můžete poznávat kulturu a historii Turecka. Jedním z menších středisek Turecké riviéry je Belek. Přestože se nejedná o velké turistické letovisko, svými kvalitami mnohá jiná střediska předčí.

Nachází se zde velké množství luxusních hotelů, nádherné písečné pláže vybavené lehátky, slunečníky a bary a také rozsáhlá golfová hřiště. A právě golf činí z Beleku jedinečné turistické letovisko, které nemá na Turecké riviéře konkurenci. Zdejší golfová hřiště splňují i ty nejnáročnější standardy, a díky tomu jsou často místem konání golfových turnajů.

Luxusní romantika

Chcete-li si dopřát romantickou dovolenou v soukromí a luxusním prostředí, dovolená v Beleku je rozhodně vynikající volbou. Letovisko skýtá celou řadu moderně vybavených 5* hotelů, v nichž se vám dostane prvotřídních služeb. Dominantou Turecka je zejména velmi kvalitní nabídka jídelníčků v rámci stravy all inclusive. Pokud se rozhodnete pro all inclusive pobyt v 5* hotelu, můžete se těšit na pestrý výběr mořských plodů, ryb, grilovaného masa, příloh, salátů, vegetariánských jídel, ovoce, ale také dezertů, včetně tradičních tureckých pochoutek. Na své si přijdou také milovníci míchaných drinků, kterými se můžete osvěžit v hotelových barech, ale také na plážích.

Dovolená v Beleku má také další nespornou výhodu. Díky tomu, že se letovisko nachází nedaleko Antalye, ve které se nachází mezinárodní letiště. Po příletu vás tedy čeká maximálně půlhodinová cesta do vašeho hotelu, což je zejména u nočních letů jistě vítané. Pokud vás zaujala představa letní dovolené na plážích Beleku, nenechte si ujít aktuální zájezdy do Beleku, které naleznete na webových stránkách cestovní agentury NewTravel.cz. Na těchto webových stránkách máte k dispozici přehledné informace o jednotlivých hotelích, stejně jako aktuální slevy na zájezdy, včetně last minute nabídek.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup