Změna dodavatele elektřiny je dnes tak snadná

Deregulace trhu s energiemi, přinesla nejen možnost volby, ale i komplikace. Po uvolnění trhu se v honbě za klienty našlo i několik firem, které pro podpis, často nevýhodné smlouvy, udělaly cokoli, včetně nátlakového chování. Takto uzavřené smlouvy si lidé většinou ani nemohli přečíst a poté, když zjistili, že platí mnohem více a zavázali se na několik let, nemohli ani smlouvu vypovědět. Tomu je ale již konec.

Nejen díky mediálnímu zájmu, který zmíněné nepoctivce identifikoval, ale i díky vyšší informovanosti obyvatel, již nikdo nepodepíše smlouvu s mikroskopickým písmem. Natož mezi dveřmi, od pouličního externisty, kterého za týden potkáte na náměstí nabízet telefonní služby jednoho z operátorů. Pro snadnější změnu dodavatele energií toho poctivé společnosti a státní instituce udělaly již mnoho. A patří jim za to dík. Přesto lze jít ještě dál a vše ještě více usnadnit a zjednodušit.

Ukázkovým příkladem je společnost ST Energy. Tak jako řada jiných společností nabízí elektrickou energii a zemní plyn. Na internetových stránkách se dozvíte všechny potřebné informace a na kalkulátorech si snadno spočítáte úsporu. Můžete si také stáhnout příslušné ceníky energií, anebo získat informace o tarifech elektřiny pro domácnosti a podnikatele. Stejně jako ostatní. Nic výjimečného. Vše je ale standardní jen do té doby, než se pozorněji zadíváte. Ano, smlouvy i veškeré ceníky jsou dostupné ke stažení. Pro výpočet ceny nemusíte, tak jako jinde, zadávat své osobní údaje. A navíc společnost nabízí takzvanou zelenou elektřinu. Tedy elektrickou energii vyrobenou z obnovitelných zdrojů díky vlastním elektrárnám.

Snadnější změna spočívá především v nadstandardních službách, které nabízejí. Zákaznická linka i Help desk opravdu fungují a na druhém konci nesedí žádný brigádník, ale zaměstnanec společnosti, který je zároveň odborníkem, specialistou. Nikdo vás neuhání, nechodí dům od domu, ani po Vás nežádá osobní údaje, když si chcete na internetových stránkách nezávazně spočítat, na kolik vás vyjde konečná cena energie. Nejedná se totiž o klasickou „přeprodávající firmu“. ST Energy je společnost poskytující na poli energetiky komplexní služby a řešení. Počínaje energetickým poradenstvím, energetickými audity, přes projektovou činnost, výstavbu elektráren, až po alternativní a čistě ekologické zdroje energií. Díky tomu se vám vždy věnuje odborník a služby, které poskytují, jsou na té nejvyšší úrovni.

A tak i díky této společnosti, je změna dodavatele elektřiny snazší a pohodlnější. Můžete v klidu zapomenout na podomní prodejce a důvěrou se obrátit na skutečné odborníky, kteří Vám opravdu pomohou ušetřit a poskytnou více než nadstandardní servis.

Zbývá se jen přesvědčit…

Pro více informací navštivte internetové stránky www.energie-plyn.cz, anebo využijte infolinku 734 445 010.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup