Unikátní kancelářské křeslo mPosition

Naprosto unikátní kancelářské křeslo či náhrada Vaší domáci pracovny.

Moderní multifunkční křeslo je vhodné pro kanceláře i jako domácí pracovna. Křeslo poskytuje pohodlí, mobilitu, ergonomii a zdravé sezení, což zaručuje vysokou koncentraci při práci. Z tohoto důvodu je výborným řešením pro počítačové programátory, grafiky či překladatele, kteří při své práci setrvávají po dlouhou dobu v jedné pozici.

Křeslo v plné výbavě nabízí:

- synchronní mechanismus s aretací v 5-ti polohách 
- nastavení úhlu sedáku a opěráku
- nastavení výšky sedáku (plynový píst)
- stavitelná bederní opěrka
- stavitelná hlavová opěrka
- sedák čalouněný látkou, koženkou nebo kůží
- opěrák v černé síťovině
- posuv sedáku
- stavitelné područky 3D
- multifunkční stolek na PC se stavitelným ramenem
- pravá područka doplněna o podložku pod myš
- hloubkově nastavitelná podnožka na nohy
- 4-ramenný chromový kříž
- kolečka na tvrdou nebo měkkou podlahu či kluzáky
- nosnost 150 kg

Máte malý byt a nemůžete si dovolit pracovní koutek, kde umístíte stůl, počítač, monitor a kancelářské křeslo nebo kancelářskou židli? Nebo právě naopak máte moderní byt či dům a chcete se něčím odlišovat? Multifunkční systém mPosition je tu právě pro vás! Designově výrazné křeslo spojuje funkci sezení, stolu, stolku na počítač a především funkci pracovní, tak oddychovou. V křesle mPosition můžete v klidu jak pracovat, tak odpočívat, či pít kávu a přitom sledovat televizi, a to kdekoli v prostoru, neboť křeslo je na kolečkách. A navíc, nastavitelnost a funkčnost křesla je obdivuhodná!

 

Multifunkční koncept mPosition

mPosition je moderní, multifunkční křeslo určené pro práci na Vašem přenosném počítači vsedě nebo vleže. Jedná se o zcela inovativní křeslo, které zaručuje pohodlí, mobilitu a stylovou lehkost. Optimalizuje držení Vašeho těla což významně zvyšuje úroveň koncentrace při práci.

Ergonomická židle a stojan na notebook v jednom

Hlavním cílem při vytváření této novinky byla maximalizace osobního nastavení uživatelem podle jeho vlastních potřeb a preferencí. mPosition je vysoce adaptabilní v porovnání s klasickým pracovním stolem a jedinečně nová pozice při práci na Vašem PC představuje nový koncept v oblasti sezení.

Židle k počítači s počítačem

Vedle hladce a jednoduše nastavitelného úhlu sedáku a opěráku, je navíc křeslo dodáváno s absolutně nastavitelným stolkem určeným pro Váš přenosný počítač, a dále s bederní a hlavovou opěrkou. Křeslo je navíc doplněno hloubkově nastavitelnou podpěrou pro Vaše nohy.

mPosition v domácí pracovně

mPosition velmi doporučujeme zejména těm, kteří používají počítač pro domácí práci nebo studiu. Je výborným řešením pro počítačové programátory, grafiky či překladatele, kteří při své práci setrvávají po dlouho dobu v jedné pozici, ale přitom potřebují udržet maximální koncentraci.

Design: Studio 1:1 Jaroslaw Szymański
Výrobce: PROFIm

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup