Povlečení, trendy v povlečení, povlečení jako dárek

 

Poměrně velkou část dne trávíme v posteli, proto je důležité jak si vybavíme ložnici. Nejde jen o samotnou postel, rošt nebo matraci. Velice důležité je také jaké si vybereme povlečení. Nejde tu jen o vzor a barvu povlečení, který si vybereme. Je zde také důležitý materiál, z kterého je povlečení vyrobeno. Nejčastěji u nás na trhu nalezne povlečení ze 100% bavlny, ale není vyjímkou ani povlečení ze 100% polyesteru. Jednoznačně doporučujeme povlečení ze 100% bavlny, je příjemnější a saje pot narozdíl od umělých materiálů. V dnešní době máme na výběr mnoho úprav bavlny. Ze 100% bavlny na našem trhu nalezneme povlečení hladké (stále patří mezi nejoblíbenější), krepové, povlečení bavlněný satén, jersey, flanelové povlečení. Dále se povlečení vyrábí například z mikrokrepu, což je polyester.

Trendy v naší ložnici? Kouzlo ložnice je vždy v povlečení. Povlečení vybíráme podle barvy a vzoru, aby ladili s naší ložnicí. Trendy stále velí povlečení v barvách hnědá, fialová a zelená. Jednoznačným favoritem je povlečení v barvách bílo černých, povlečení s podkladem bílé a vzory černé. Vzory jak geometrické, tak květinové, ne však malé kvítečky, ty se hodí spíše na chalupu. Celý ráz ložnice dokážete změnit samotným povlečením. V nabídce je dnes také mnoho vzorů polštářků. Ty se dnes stávají neodmysletelným doplňkem všech ložnic,ale také obývacích pokojů. Stále častěji je dnes poptávka po francouzském povlečení. Povlečení zakrývá celou postel a je určeno pro partnery nebo jedince, který si chce dopřát to pohodlí velké peřiny. Pokud pod jednou velkou přikrývkou spí dva lidé, často se stává, že se o peřinu začnou přetahovat, při čemž velká přikrývka ztrácí svůj komfort. Francouzské povlečení je výstřelkem dnešních trendů. Vyberte si u nás kvalitní povlečení Matějovský, Greno aj.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup