Plastové jímky z polypropylenu jsou dobré

Firma Jan Hanousek se výrobou plastových jímek, nádrží a septiků různých velikostí včetně kompletního servisu zabývá již 10. rokem. Jako materiál pro plastové jímky, žumpy a septiky používáme výhradně polypropylen, který je známý svou odolností, houževnatostí a nízkou váhou. Plastové jímky a další výrobky procházejí dle zákona certifikací – jako jedni z mála výrobců Vám jímku můžeme nabídnout s kompletní dokumentací a Prohlášením o shodě.

Dodáváme plastové jímky různých velikostí dle požadavků zákazníka. Naše ceny jsou jedny z nejnižších na českém trhu. Jímky se používají všude, kde je potřeba zadržet vodu – např. na chalupách, chatách a v omezené míře i v rodinných domech.

A proč výrobek od nás? Nízké ceny – jsme výrobci. Dopravu nabízíme zdarma – do 10 dnů dostanete objednanou jímku. Plastové jímky s rozměry Vám vyrobíme dle Vašeho přání. Jímky procházejí atestem nepropustnosti. Kromě vysoké životnosti je výhodné i samonosné provedení. Firma Jan Hanousek má zastoupení pro Čechy i Moravu.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup