Pergoly a altány na zahradu

Pergoly se hodí jak na zahradu k domu, tak i na chatu nebo chalupu. Sluneční paprsky nabírají na intenzitě a příjemné prostředí Vaší zahrady láká k posezení s přáteli či rodinou. Oslavy narozenin, grilovací či jiné párty mohou velkolepě proběhnout i za méně přívětivého počasí pod pergolou nebo altánem. I Vaše zahrada může skýtat netušené možnosti. Přijďte si vybrat do naší široké nabídky pergol, altánů, garážových přístřešků, nabízíme domky na nářadí, zahradní nábytek, sauny, balkonová zábradlí. Materiál výrobků je z vlastního smrkového a borového řeziva. Pergoly dodáváme i včetně povrchové úpravy.

Altány a pergoly

Zahradní stavby jako jsou altány a pergoly pomáhají načerpat ztracenou energii, obklopeni zelení naleznete klid a pohodu nebo se nerušeně můžete věnovat své práci. Altány a pergoly svou konstrukcí skýtají rozmanité možnosti umístění, posedět lze na terase domu, v zákoutí zahrady či u jezírka. Na první pohled lze ocenit zajímavý design, altány a pergoly Vám při posezení dopřejí výjimečný pocit. Zahradní altány a pergoly poskytnou útočiště i za nepříjemně horkých dní.
Pergoly, altány, garážové přístřešky a zastřešení teras sériové výroby s daným půdorysem v typizovaném provedení jsou dodávány jako jednoduché stavebnice, které sami můžete snadno postavit. A pokud máte pocit, že jedinečnost Vašeho altánu či pergoly vznikne především ve vašem vlastním návrhu, zašlete nám jej a my pro Vás zpracujeme nezávaznou nabídku. Provedeme úpravy našich výrobků, nebo vyrobíme jakýkoliv tvar a rozměr dle Vašich představ. Vaše posezení na zahradě oživíme a zpříjemníme pro Vaši plnou spokojenost. Pergoly a altány je možné ošetřit nátěrem, nebo je můžeme také namontovat. Prohlédněte si na našich stránkách, jak si s realizací pergol a altánů poradili naši zákazníci, inspirujte se jejich nápaditostí a vyzkoušejte kvalitu našich výrobků.

Garážové přístřešky, dřevěné garáže
Pokud nevlastníte garáž a musíte tak vystavovat svůj automobil nepřízni počasí, vyberte si garážový přístřešek. Garáž jako součást domu skýtá jistý komfort, klade ale také mnohem vyšší nároky než garážový přístřešek. Typizovaný garážový přístřešek dodáváme jako stavebnici, kterou naši zákazníci běžně montují sami. Sofistikované řešení a designově vydařená ochrana před deštěm, sněhem, kroupami i sluncem, to jsou garážové přístřešky Vetas. Pokud opatrujete dopravních prostředků více, doporučujeme tyto složitější konstrukce namontovat naší firmou.

Zastřešení terasy

Zaujme-li Vás představa rozšířit svůj obytný prostor, zastřešení terasy je jedinečnou možností. Napojení zastřešení teras na architekturu domu je účelové, komfortní a může lákat působivým designem. Zastřešením teras budete chráněni před nepříznivými vlivy počasí, zároveň můžete plně užívat vzdušnosti a komfortního volného prostoru s výhledem do okolí. Nabízené sériové typy zastřešení teras, či zastřešení teras na míru využijete ve třech ročních obdobích. Stačí si vybrat ze široké nabídky a ukázek našich realizací zastřešení teras. Altány, pergoly, garážové přístřešky a zastřešení teras dodáváme po celé ČR se spojovacím materiálem, střešní krytinou a montážním návodem.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup