Klimatizace pro každého – MIDEA

Díky horkým létům posledních let, se klimatizace do bytu nebo do kanceláře, úspěšně zabydlela i v našich klimatických podmínkách. Není výrazem luxusu nebo nadstandardu, ale stává se běžnou součástí vybavení, která zpříjemňuje život.

Společnost MIDEA třináctým rokem dodává na náš trh klimatizace a se skvělým poměrem kvality a příznivé ceny, oslovila již tisíce zákazníků. Díky mnohaletým zkušenostem dokážou nabídnout řešení pro všechny typy prostor a objektů. Přes domácnosti a malé kanceláře, až po klimatizace pro celé budovy.

Mezi zastoupenými produkty vyčnívají především takzvané mobilní klimatizace. Jedná se o nejjednodušší klimatizační jednotky, které nevyžadují odbornou montáž. Používají se většinou v domácnostech, nebo menších kancelářích. Jejich největší výhodou je možnost snadného přenesení do jiné místnosti, dle momentální potřeby. Za pomocí dálkové ovládání se dají naprogramovat a to včetně časového programování. Nezanedbatelnou je nízká energetická náročnost třídy „A“ a nízká hlučnost.

Klimatizační jednotky pro kanceláře vynikají pak hlavně rozmanitými možnostmi montáže, podle způsobu využití velikosti chlazený, nebo vytápěných prostor. V nabídce nalezneme jak klasické nástěnné klimatizace v několika designových a funkčních provedení, tak klimatizace kazetové pro montáž do kazetových stropů. Dále pak podstropní a parapetové klimatizace do kanceláře, kanálové klimatizace a v neposlední řadě i klimatizační zařízení pro celé budovy, centrální klimatizace.

Ke kancelářím, obzvláště ve větších firmách a společnostech, případně komplexech kancelářských budov, je nezbytná též klimatizace serverů a místností, kde servery pracují. Pro správnou a bezchybnou funkčnost těchto citlivých datových zařízení je správné chlazení nutností. A ani v tomto případě nebudete zklamáni. Dodávané klimatizace jsou vybaveny paměťovým autorestartem, který nejen zajistí opětovný chod zařízení, ale spustí jednotku s parametry (režim, teplota, otáčky ventilátoru), které byly nastaveny před výpadkem dodávky elektrické energie.

Společnost MIDEA, jako správný profesionál, nabízí vedle klimatizací i řadu odborných služeb, souvisejících s nabízenými produkty. Díky výhradnímu zastoupení produktů na tradičního, spolehlivého partnera, Vám mohou nabídnout kompletní řešení, včetně návrhu, velikosti, typu, výkonu a umístění klimatizační jednotky, přesně dle Vašich specifických potřeb a s veškerou potřebnou dokumentací, odbornou montáží a servisem.

Bližší informace o klimatizacích, jejich možnostech a celé produktové řadě, naleznete na internetových stránkách www.midea.cz.

 


You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup