Centrální vysavače nejsou pouze pro ozdobu

Postupem času se kolem nás objevuje stále více modernější a pokrokové techniky ve všech směrech a tudíž se nemůžeme tedy divit tomu, že tento jev přišel i do vysávacího průmyslu. Centrální vysavače v dnešní době disponují především svým vysokým výkonem a tichou spoluprácí. Dostává se jim pochvala i za to, že se stoprocentní úspěšností odstraní všechen prach, alergeny a špínu, čímž samozřejmě mají obrovskou zásluhu na snížení alergických potíží.

Centrální vysavače pracují na celkem jednoduchém, avšak velmi chytrém principu. Nečistoty, které vysaje, cestují potrubním systémem do hlavního sacího agregátu, který by měl být umístěn někde mimo naše obývací prostory, jako například garáž nebo sklep. Po místnostech jsou rozmístěny zásuvky pro připojení hadice a napojení se tak do potrubí. Zásuvky by měly být zcela logicky rozmístěny tak, abychom nevynechali při vysávání kvůli dosahu nějaké místo. Je nutno podotknout, že na jednotce centrálního vysavače je i výfukové potrubí, kterým se odvádí přefiltrovaný vzduch ven z budovy. V zásuvkách nalezneme kontakty nízkonapěťového ovládání (například 24V), které jsou propojeny s ovládacím modulem centrálního vysavače. Jakmile zasuneme hadici do zásuvky, sepne se kontakt.

Tento způsob lze využívat opravdu ve všech možných prostorách, ať už jsou to autoservisy, dílenské prostory, garáže, komerční prostory nebo rodinné domky a byty.

Firma BEAM nám tuto možnost přináší. Jejich padesátiletá tradice skýtá mnoho zkušeností ve svém oboru. Kvalitu jejich výrobků prověřují zákazníci po celém světě. Jsou přímými dodavateli pro celé území ČR i některých evropských zemí a navíc po pražském regionu osobně realizují a instalují centrální vysavače. Ať už si vyberete jakýkoli vysávací systém od firmy BEAM máte jistotu, že zísáte kvalitní produkt ke zpříjemnění a usnadnění Vašeho úklidu.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup