Bazény jsou oázou Vaší zahrady

Ať už kvůli Vašemu pohodlí, nebo z důsledku stále se více znečisťujícím podmínkám našich rybníků, řek a nádrží, máme neustálý přírůstek poptávek na bazény. Jedná se skutečně o obrovské pohodlí žádné strasti spojené s tím, kam zaparkujeme náš vůz v sobotu odpoledne, když je u řeky plno lehátek a ručníků. Najdeme vůbec nějaké místo, kam si v klidu v soukromí lehneme a odpočineme a v klidu se budeme opalovat?

Prodejci jsou k nám čím dál více shovívavější a za bazény už zdaleka neutratíme tolik peněz, jako tomu kdysi bývalo. Navíc máme nespočetné množství druhů bazénů, typů bazénů.

Bazény-Výroba vyrábí celoplastové kruhové a oválné bazény ze speciálního kopolymeru PP o tloušťce 5 mm, který je prověřeným materiálem pro bazény. Bazény jsou vyráběny v modré barvě caribic. Tato barva je pro bazény hitem léta. Firma obstarává bazény oválného, kulatého nebo obdélníkového tvaru do maximálních rozměrů 9×4 metrů a výšky od 120 do 150 centimetrů. Dno bazénu je zhotoveno z několika PP desek o tloušťce 5 milimetrů (počet desek je úměrný rozměru a velikosti bazénu). Desky jsou spojeny pomocí horkovzdušného svařování a plášť pokrývá polypropylen o síle 5 mm a je spojen svárem.

Naše výroba se neomezuje pouze na bazény, ale i na jímky, vodoměrné šachty, septiky apod.

Okolo bazénů existuje mnoho možností obkladů, osvětlení a zkrášlení, ve kterých se určitě může ve Vás probudit duch fantazie a snů. Z bazénových lemů a obkladů nalezneme opravdu nespočetné množství druhů a typů, čímž určitě i pro Vás se vybere to pravé. Neváhejte a navštivte naše stránky, kde naleznete další informace.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup