Scottweber nabízí prodej ready-made společností, sídla společností a pronájem kanceláří v Praze

Scott & Weber poskytuje komplexní služby v oblasti zakládání a převodu společností, nabízí sídla firem na luxusních adresách hlavního města a plně zařízené kanceláře ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu.

Prodej ready-made společností

ScottWeber nabízí prodej ready-made (hotových, předzaložených) společností s.r.o. i a.s. Ke všem svým produktům poskytuje záruku nulové historie kupované společnosti, která vám přinese jistotu, že spolu se společností nenakoupíte i některé její starší utajované závazky. U ScottWeber je veškerá dokumentace vypracována zkušenými notáři a advokáty. Ready-made je skvělou volbou, potřebujete-li vlastnit právnický subjekt rychle (do druhého dne) a pokud si chcete ušetřit nepříjemné starosti s jeho složitým zakládáním, včetně skládaní základního kapitálu společnosti.

Virtuální kanceláře

Virtuální kancelář vám poskytne veškeré výhody klasické kanceláře a ještě něco navíc. Slouží totiž i jako sídlo firmy – údaj, který musí mít ze zákona každá společnost zapsaný v obchodním rejstříku. Sídlo společnosti na luxusní adrese Prahy 1 vám přinese mnoho výhod. Zlepší image vašeho podniku, který díky tomu získá v očích případných klientů na důvěryhodnosti a solidnosti. Krom toho vám bude i nabídnut balíček doprovodných služeb jako např. Přijímání a vyřizovaní telefonních hovorů, díky které už nikdy nezmeškáte důležitý telefonát a nikdy vás už nebudou klienti rušit při relaxaci s vaší rodinou.

Pronájem kanceláří Praha

ScottWeber kromě toho poskytuje i krátkodobý a dlouhodobý pronájem plně zařízených kanceláří pro jednotlivce i celé firmy. Pronájem kanceláře vám umožní ušetřit na vstupních nákladech, do kterých byste v případě zařizování vlastních kancelářských prostor museli chtě nechtě investovat. K dispozici máte výběr z několika moderních administrativních budov v atraktivních lokalitách hlavního města. Díky flexibilní smlouvě můžete kdykoliv v průběhu pronájmu měnit plochu pronájmu i využívané doprovodné služby. Vždy přitom budete platit pouze za služby, které budete opravdu využívat.

Informujte se o detailech nabídky ScottWeber na webu www.ScottWeber.cz nebo na infolince +420 295 560 801.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup