Ekonomický a účetní software pro české firmy

Co je a k čemu slouží ekonomický software?

Ekonomický a účetní software by neměl chybět žádnému typu podnikání. Ať už jste malá firma nebo podnikatel, střední nebo velká společnost, kvalitní ekonomický software vám dokáže zpřehlednit vaše podnikání, zefektivní firemní procesy, udrží firemní náklady pod kontrolou a okamžitě vás informuje o ekonomické situaci firmy.

Jaký ekonomický a účetní software vybrat?

Kvalitních firemních ekonomických a účetních software je na českém trhu okolo deseti. Jak vybrat ten správný? V každém případě byste se měli zaměřit na reference společnosti, která software vyvíjí a prodává. Dále by vám neměly uniknout reference z konkrétních oborů tak, aby společnost měla zkušenosti s oborem, ve kterém podnikáte. Pokud tedy podnikáte např. v oboru hotelnictví a gastronomie, je dobré, když má poskytovatel zkušenosti s poskytováním systému pro hotely.

Dalším důležitým faktorem při výběru, krom přizpůsobení vašemu podnikání na míru a kvalitním referencím, jsou i pravidelné aktualizace účetního software. Zákony i vyhlášky mění naši politici každou chvílí a tak je i potřebné mít pravidelně aktualizovaný software a k němu možnost školení tak, aby uživatelé mohli software využívat plnohodnotně.

Ekonomický software KELOC využívá více jak 3000 uživatel.

Společnost KELOC CS s.r.o. se zabývá vývojem a prodejem vlastního ekonomického a účetního software již od roku 1991. Od té doby pracuje na zdokonalování svého software a uspokojení požadavků více jak 3000 aktivních uživatel.

V nabídce najdete 3 typy ekonomického software.

- KelWIN – určen pro podnikatele a malé společnosti
- KelEXPRESS – určen pro středně velké podniky
- KelSQL – určen pro velké společnosti

Každou z těchto variant je možné přizpůsobit konkrétnímu typu podnikání. Ať už tedy podnikáte v oboru hotelnictví, gastronomie, výroby, obchodu či poskytování účetních služeb, ekonomický a účetní software Keloc má řešení.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup