Terramet nabízí stavební stroje JCB, elektrocentrály a vysokozdvižné vozíky

Přestože vývoj nových technologií i moderního inženýrství neustále zvyšují požadavky na výrobky v oblasti trhu s těžkou stavební a manipulační technikou, společnost JCB se už více než 60 let drží na jeho vrcholu a určuje směr, kterým se ubírá.

Firma JCB přináší především kvalitu. Svědčí o tom i její oblíbenost a využití doslova ve všech koutech naší planety. Ať už se podíváte na práce v deštných pralesích tropické Brazílie či na věčně zmrzlých půdách arktické Aljašky, s poměrně vysokou pravděpodobností narazíte na typicky žluté stroje s černým logem JCB.

Stavební stroje JCB zahrnují hydraulická pásová rýpadla, kolové nakladače, teleskopické manipulátory, rýpadlo-nakladače nebo např. vysokozdvižné vozíky s teleskopickým ramenem. Jejich distribuci na našem trhu zajišťuje společnost Terramet, která od svého založení roku 1991 působí jako výhradní zástupce JCB pro Českou repubiku.

Terramet disponuje ucelenou servisní a obchodní sítí po celé ČR s centrálou v Praze a pobočkami v Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Teplicích, Hradci Králové a v Brně. Ve svém oboru patří k naprosté špičce a je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Vysoce kvalifikovaný personál zajišťuje kromě prodeje i kvalitní technicko-poradenskou činnost a záruční i pozáruční servis. Právě dokonalá kvalita a špičkové servisní zázemí přinášejí této společnosti velký respekt a oblibu mezi zákazníky i odbornou veřejností.

Mezi produkty, které na náš trh Terramet dodává, patří i manipulační technika Nissan a dalších renomovaných značek. Jedná se především o hutnící vibrační techniku JCB Vibromax, pažení Allround a motorové gradery HBM-NOBAS. Terramet zajišťuje i výkup vašich starších strojů JCB a k dispozici je vám kromě servisu i bazar a půjčovna strojů a stavební techniky TechRent.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup