Profi opravy všeho druhu a fólie na autoskla

Společnost Fólie a autoskla Binek nabízí profesionální opravy všeho druhu a kvalitní fólie na autoskla

Firma Binek nabízí již řadu let profesionální výměny autoskel a výměny předních skel všech typů a značek vozů. Její zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti a jsou skutečnými profesionály v oboru. Odborné montáže provádějí v moderní provozovně, která splňuje všechna přísná měřítka pro kvalitní montáž autoskel. Díky udržované nejnižší možné prašnosti, nutné pro garanci kvality, jsou zde prováděny i sofistikované aplikace autofólií na váš vůz.

Výměny a opravy autoskel provádíme v naší provozovně v Trutnově. Podle potřeb zákazníka, nabízíme také mobilní montáže. Výměnu autoskla jsme tak schopni provést u Vás a v případě vyhovujících podmínek i montáž autofólií.

Výměna předního skla a výměny autoskel se provádí na všechny typy a značky vozů, a to včetně zemědělské techniky, stavebních strojů a speciálních vozidel jako jsou například rolby. Autoservisům a prodejcům náhradních dílů dále nabízíme dodavatelské velkoobchodní ceny a máme pro ně připraveny i zajímavé množstevní slevy. Rychlé a kvalitní opravy praskliny na čelních sklech, provádíme schválenou, homologovanou metodou s příslušnými certifikáty.

Při likvidaci pojistných událostí spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu a po předložení všech dokladů vyřídíme výměnu autoskla zcela bezhotovostně. Jednání a vyřešení pojistné události s vaší pojišťovnou, provede náš kvalifikovaný zaměstnanec a vy se tak zbavíte zbytečných starostí.

Ztmavení oken Vašeho automobilu kvalitními sputterovanými fóliemi, Vám zaručí soukromí uvnitř vozu, vaše děti a zvířata ochrání před slunečními paprsky a sníží tak výrazně teplotu uvnitř vozu. Do vozu není vidět a tak fólie na autoskla ochrání Váš vůz před potencionálním zlodějem a vykradením. Zároveň fólie zvyšuje pevnost skla při případném pokusu o jeho rozbití.

Všechny fólie aplikované společností Binek jsou homologované Ministerstvem dopravy a všechna okna Vám vždy opatříme předepsaným atestem. Po montáži též obdržíte Doklad o instalaci homologovaných fólií odborně způsobilou firmou. Skla vašeho vozu opatříme vámi vybranou fólií i bez demontáže skel.

Vlastníme Osvědčení o odborné instalaci autofólií dle atestu MDS ČR.

S důvěrou se na nás můžete kdykoli obrátit a opřít se o naše dlouhodobé zkušenosti v oboru autoskel. Těšíme se na Vás.

Kontakt:

Michal Binek
Libušinka 468 (areál BERAN JIŘÍ, s.r.o.)

541 01 Trutnov

e-mail: autoskla@binek.cz

http://www.autoskla-folie.cz

tel.: 737 522 003

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup