Pneumatiky s hroty zajistí nepřekonatelnou trakci na sněhu a ledu

Pneumatiky opatřené hroty zajišťují výborné jízdní vlastnosti na sněhu a ledu. Přesto, že jejich používání u nás není povoleno, jsou pneumatiky s hroty úspěšně využívány v horských oblastech po celé ČR.

Každá jednotlivá pneumatika je opatřena několika sty hroty, přičemž běžné jsou instalace zhruba 350 kusů na jednu pneumatiku. Tento počet je schopný zaručit, že se v každém okamžiku jízdy do sněhu nebo ledu zarývá několik desítek hřebů na každou pneu. Hroty na pneumatiky zajišťují nepřekonatelnou trakci na zledovatělém povrchu a zvyšují tak zásadním způsobem pasivní bezpečnost vozu na sněhu a na ledu. Jejich vlastnosti přitom nezpůsobují žádné problémy na mokrých vozovkách.

V České republice je pro osobní automobilovou dopravu používání jakékoliv formy ohrotovaných pneumatik zakázáno. Výjimku tvoří pouze vozidla záchranné služby ČR. V jiných Evropských státech jsou ale na silnicích běžně k vidění a jsou zde s velkou oblibou využívány. Pneumatiky s hřeby je možné používat např. ve všech skandinávských státech, ve Francii, Itálii, ve Velké Británii a v Severním Irsku, v Rakousku a ve Švýcarsku, v Belgii, na Islandu, ale překvapivě i v Řecku a několika dalších státech starého kontinentu. Pokud vyrážíte na zimní dovolenou do některé z těchto oblastí, není od věci jejich použití zvážit.

Cena instalace jednoho hrotu u www.pneuhroty.cz je 10 kč a na každou pneumatiku se aplikuje většinou mezi 250 až 400 hroty. Osázení pneu hroty je tedy otázkou několika tisíc korun za každé kolo. Na celou sadu pneumatik je zákazníkovi poskytnuta množstevní sleva. Pro bližší informace o nabídce prodeje pneumatik s hroty nebo jejich instalace navštivte stránky www.pneuhroty.cz nebo volejte +420 608 270 009.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup