Garantujeme odborný servis na turbodmychadla včetně poradenství

Naše společnost se specializuje na opravy, montáže, výměnu a prodej turbodmychadel pro téměř všechny typy nákladních a osobních automobilů. Firma sídlí v Praze v Horních Počernicích. Na turbodmychadla poskytujeme opravy i servis. Garantujeme odborný servis včetně poradenství. Dodáváme pouze originální díly a turbodmychadla od výrobce (GARRETT, KKK, HOLSET, SCHWITZER, IHI, MITSUBISHI, ČZ)  za nejnižší možné ceny. Ceny oprav turbodmychadel jsou závislé na náročnosti a rozsahu poškození turbodmychadla. Základní oprava stojí 7 000,- Kč bez DPH, zahrnuje originál opravárenská sada- nová ložiska, ucpávky, vyvážení rotoru, odzkoušení na zkušebním stavu MRV atd. Velká oprava je vyčíslena na 12 000 ,- Kč.

Cena nových turbodmychadel se pohybuje v rozmezí od 12 000 – 20 000, záleží na přesném typu turbodmychadla. Jak je vidět, cena opravy se velmi blíží k ceně nového turbodmychadla, z čehož vyplývá, že při dnešním sblížení cen se opravdu vyplatí pořídit si nové turbodmychadlo, u kterého získáte dvouletou záruku.

Turbodmychadlo je vyrobeno tak, aby mělo stejně dlouhou životnost jako motor. Nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Stačí několik pravidelných prohlídek.

V případě zájmu doporučujeme turbodmychadlo vymontovat a dovézt k nám k posouzení či poslat na naši adresu obchodním balíkem – Náchodská 490/148, 193 00 Praha 9.
Po zhlédnutí Vám nabídneme konkrétní varianty opravy.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup