Antilaser G9

Pokud zvažujete, jaký typ a značka antiradaru by byl pro vás vhodný, proč rovno nesáhnout po tom nejlepším na trhu, Antilaseru G9? Jde o současnou světovou jedničku mezi antiradary, která vám zaručí spolehlivou detekci bez falešných poplachů.

Jedná se o pevně zabudovaný antiradar, díky čemu je prakticky neodhalitelný a také je dobře skrytý před zraky zvědavců a zlodějů. Senzory jsou instalovány do přední, popřípadě současně zadní části vozidla. Díky tomu, že 32KB procesor, je teď umístněn v každém senzoru, je laserová rušička absolutně imunní vůči falešným poplachům.

Antilaser G9 garantuje maximální výkonnost a největší uhel ochrany, který oceníte při měření rychlosti v zákrutách a z nadjezdů, kde jiné laserové rušičky selhávají. Má široké možnosti programování. Disponuje kupříkladu volbou režimu trvalého rušení, nebo rušení v intervalech 4 a 8 sekund. Parkovací asistent umožňuje vypnutí zvukové signalizace, co rozhodně oceníte.

Antilaser G9 je v prodeji jako stavebnice. Zařízení obsahuje aktivní senzory, kabely a ovládací prvky. Senzor s vysílačem se instaluje do přední masky vozidla, spínač a reproduktor se pochopitelně instalují do interiéru.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup